Registrikaart · Äriregistri kanne 14645255
Bestal Tehnoloogia OÜ
- Registrikood14645255
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025433 515 €
- KMKR numberEE102134887
- Sellel aadressil on registreeritud 255 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 01.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Bestal Tehnoloogia OÜ
- Registrikood
- 14645255
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.01.2019
- KMKR number
- EE102134887
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Meistri tn 6
- Aadress kehtib alates
- 22.04.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Vladimir Mamutov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 31.07.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Dmitri Filin | Juhatuse liige | 20.01.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Dmitri Filin | otsene osalus | 30.10.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 433 515 € | +19,9 | |
| Müügitulu muutus | 1 728 547 € → 433 515 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256148278
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 433 515 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 433 515 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1 728 547 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 3 176 120 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 3 450 952 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 4 157 799 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 592 030 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 580 057 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (7 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 433 515 € | 1 728 547 € | 3 176 120 € | 3 450 952 € | 4 157 799 € | 1 592 030 € | 1 580 057 € |
| Ärikasum | −109 414 € | −7685 € | 13 969 € | 28 005 € | 41 575 € | −5503 € | 83 327 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −108 503 € | −11 697 € | 9786 € | 28 005 € | 41 575 € | −5503 € | 83 327 € |
| Aruandeaasta kasum | −108 503 € | −11 697 € | 9786 € | 28 005 € | 41 575 € | −5503 € | 83 327 € |
| Tööjõukulud | 17 806 € | 14 067 € | 27 748 € | 24 311 € | 27 659 € | 22 478 € | 7629 € |
| Varad kokku | 40 251 € | 155 906 € | 669 495 € | 787 498 € | 798 481 € | 1 097 055 € | 1 582 599 € |
| sh käibevarad | 40 251 € | 155 906 € | 669 495 € | 787 498 € | 798 481 € | 1 097 055 € | 1 582 599 € |
| sh raha | 29 677 € | 127 071 € | 97 914 € | 686 515 € | 715 858 € | 911 344 € | 786 067 € |
| Omakapital | 36 990 € | 147 993 € | 159 690 € | 149 904 € | 121 899 € | 80 324 € | 85 827 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 145 493 € | 157 190 € | 147 404 € | 119 399 € | 77 824 € | 83 327 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 3261 € | 7913 € | 509 805 € | 637 594 € | 676 582 € | 1 016 731 € | 1 238 302 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 258 470 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Aruanne esitatud | 14.09.2026 | 25.07.2025 | 30.07.2024 | 04.07.2023 | 03.07.2023 | 28.02.2022 | 14.02.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,9 % | 94,9 % | 23,9 % | 19,0 % | 15,3 % | 7,3 % | 5,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −25,0 % | −0,7 % | 0,3 % | 0,8 % | 1,0 % | −0,3 % | 5,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 01.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 28.09.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Viimane esitatud aruanne 2024 2025 Äriregister
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.