Registrikaart · Äriregistri kanne 14650612
Laurel Forest Consulting OÜ
- Registrikood14650612
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025270 121 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Laurel Forest Consulting OÜ
- Registrikood
- 14650612
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.01.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Kuusalu vald, Suurpea küla, Lahe põik 5-20
- Aadress kehtib alates
- 13.10.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| MĀRTIŅŠ EGLĪTIS | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mārtiņš Eglītis | Juhatuse liige | 28.01.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mārtiņš Eglītis | otsene osalus | 29.01.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 270 121 € | +18 | |
| Müügitulu muutus | 271 098 € → 270 121 € | -0,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37120381899
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 270 121 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 270 121 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 271 098 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 481 370 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 584 543 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 596 944 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 253 380 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 531 238 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 270 121 € | 271 098 € | 481 370 € | 584 543 € | 596 944 € | 1 253 380 € | 531 238 € |
| Ärikasum | 1734 € | 1758 € | 132 348 € | 1987 € | 1371 € | 20 473 € | 2986 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1734 € | 1758 € | 132 348 € | 1987 € | 1371 € | 20 473 € | 2986 € |
| Aruandeaasta kasum | 1734 € | 1758 € | 132 348 € | 1987 € | 1371 € | 20 473 € | 2986 € |
| Tööjõukulud | 14 320 € | 13 994 € | 2327 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 167 567 € | 169 518 € | 160 616 € | 31 091 € | 43 391 € | 23 459 € | 2986 € |
| sh käibevarad | 167 567 € | 169 518 € | 160 616 € | 31 091 € | 43 391 € | 23 459 € | 2986 € |
| sh raha | 93 882 € | 23 364 € | 125 428 € | 31 091 € | 43 391 € | 20 809 € | 2986 € |
| Omakapital | 162 659 € | 160 923 € | 159 165 € | 26 817 € | 24 830 € | 23 459 € | 2986 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 160 925 € | 159 165 € | 26 817 € | 24 830 € | 23 459 € | 2986 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 4908 € | 8595 € | 1451 € | 4274 € | 18 561 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 06.08.2026 | 26.03.2025 | 25.04.2024 | 21.04.2023 | 10.06.2022 | 21.05.2021 | 21.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,1 % | 94,9 % | 99,1 % | 86,3 % | 57,2 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | 0,6 % | 27,5 % | 0,3 % | 0,2 % | 1,6 % | 0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.