Registrikaart · Äriregistri kanne 14650687
DigitalHeroes.global OÜ
- Registrikood14650687
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025215 115 €
- KMKR numberEE102137512
- Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- DigitalHeroes.global OÜ
- Registrikood
- 14650687
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.01.2019
- KMKR number
- EE102137512
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 215 115 € | +17,1 | |
| Müügitulu muutus | 210 697 € → 215 115 € | +0,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+31680155530
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 215 115 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 215 115 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 210 697 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 247 586 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 466 312 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 450 777 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 60 268 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 26 686 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 215 115 € | 210 697 € | 247 586 € | 466 312 € | 450 777 € | 60 268 € | 26 686 € |
| Ärikasum enne makse | −51 197 € | −87 683 € | −108 074 € | 189 912 € | 229 674 € | 10 725 € | 1742 € |
| Aruandeaasta kasum | −51 197 € | −87 683 € | −108 074 € | 189 912 € | 229 674 € | 10 725 € | 1742 € |
| Tööjõukulud | 170 000 € | 205 000 € | 200 000 € | 90 000 € | 108 150 € | 35 100 € | 10 400 € |
| Varad kokku | 189 109 € | 238 797 € | 326 496 € | 434 553 € | 242 235 € | 12 466 € | 1741 € |
| sh käibevarad | 189 109 € | 238 797 € | 326 496 € | 434 553 € | 242 235 € | 12 466 € | 1741 € |
| sh raha | 131 949 € | 198 450 € | 266 824 € | 303 585 € | 32 298 € | 3174 € | — |
| Omakapital | 187 600 € | 238 797 € | 326 479 € | 434 553 € | 242 140 € | 12 466 € | 1741 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1509 € | 0,00 € | 17,00 € | 0,00 € | 95,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −23,8 % | −41,6 % | −43,7 % | 40,7 % | 51,0 % | 17,8 % | 6,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.