Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14653415

H&E ForestWork OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14653415
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202560 628 €
  • KMKR numberEE102132711

Usaldusväärsuse indeks

42/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 01.02.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.02.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
H&E ForestWork OÜ
Registrikood
14653415
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.02.2019
KMKR number
EE102132711
Aadress
Võru maakond, Võru vald, Voki-Tamme küla, Orioni

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu60 628 €+12,1
Müügitulu muutus83 119 € → 60 628 €-8,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02401Metsamajandust abistavad tegevusedPõhitegevusala
02202Küttepuude tootmine

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €30 tuh €59 tuh €89 tuh €118 tuh €2019: 15 502 €20192020: 18 907 €20202021: 51 824 €20212022: 118 179 €118 179 €20222023: 102 343 €20232024: 83 119 €20242025: 60 628 €60 628 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 54 839 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 202554 839 €
2025Küttepuude tootmine EMTAK 20255789 €
2024Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 202555 775 €
2024Küttepuude tootmine EMTAK 202527 344 €
2023Küttepuude tootmine EMTAK 200860 711 €
2023Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200841 632 €
2022Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008100 514 €
2022Küttepuude tootmine EMTAK 200817 665 €
2021Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200842 170 €
2021Küttepuude tootmine EMTAK 20089654 €
2020Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200816 611 €
2020Küttepuude tootmine EMTAK 20082296 €
2019Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200815 502 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112019: 0020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu60 628 €83 119 €102 343 €118 180 €51 824 €18 907 €15 502 €
Ärikasum enne makse12 629 €2792 €8085 €47 565 €10 890 €−533 €1,00 €
Aruandeaasta kasum12 629 €2792 €8085 €47 565 €10 890 €−533 €1,00 €
Tööjõukulud710 €208 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku152 384 €147 130 €110 597 €99 606 €56 853 €55 698 €53 197 €
sh käibevarad44 735 €15 086 €29 197 €33 398 €9645 €5740 €489 €
sh raha41 280 €10 717 €16 715 €31 388 €
Omakapital83 930 €71 300 €68 508 €60 423 €10 358 €−533 €1,00 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised37 010 €32 451 €15 590 €8703 €7479 €8185 €1285 €
Pikaajalised kohustised31 444 €43 379 €26 499 €30 480 €39 016 €48 046 €51 911 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest55,1 %48,5 %61,9 %60,7 %18,2 %-1,0 %0,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust20,8 %3,4 %7,9 %40,2 %21,0 %-2,8 %0,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang