Registrikaart · Äriregistri kanne 14656106
MinuFavorito OÜ
- Registrikood14656106
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20202
- Müügitulu 202099 174 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2562 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MinuFavorito OÜ
- Registrikood
- 14656106
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.02.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Saare tn 29
- Aadress kehtib alates
- 06.02.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tatjana Maksimova | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
| Olga Rangel | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tatjana Maksimova | Juhatuse liige | 06.02.2019 |
| Olga Rangel | Juhatuse liige | 26.09.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Olga Ivanova | otsene osalus | 07.02.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 99 174 € | +14 | |
| Müügitulu muutus | 45 853 € → 99 174 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2562 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255942696
- Mobiil+37258044084
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2020. aastal 99 174 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 99 174 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 45 853 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 18.03.2019 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 18.03.2019 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 99 174 € | 45 853 € |
| Ärikasum | 1940 € | 5245 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1940 € | 5245 € |
| Aruandeaasta kasum | 1940 € | 5245 € |
| Tööjõukulud | 24 311 € | 6797 € |
| Varad kokku | 14 929 € | 19 367 € |
| sh käibevarad | 14 929 € | 19 367 € |
| sh raha | 80,00 € | 1528 € |
| Omakapital | 9685 € | 7745 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 5245 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 5244 € | 11 622 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 01.05.2022 | 26.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,9 % | 40,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,0 % | 11,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2562 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.