Lerner Studio OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 81 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14656951
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 2022385 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Lerner Studio OÜ
- Registrikood
- 14656951
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.02.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 4/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
38/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 385 € | 0 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256860171
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 9602 | Juuksuri- ja muu iluteenindus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Juuksuri- ja muu iluteenindus teenis ettevõte 2022. aastal 385 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 385 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 13 124 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 6527 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 385 € | 0,00 € | 13 124 € | 6527 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | −156 € | 0,00 € | 17,00 € | 149 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | −156 € | 0,00 € | 17,00 € | 149 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 534 € | 0,00 € | 12 535 € | 2419 € |
| Varad kokku | 2510 € | 2510 € | 2666 € | 2666 € | 4378 € |
| sh käibevarad | 2510 € | 2510 € | 2666 € | 2666 € | 4378 € |
| Omakapital | 2510 € | 2510 € | 2666 € | 2666 € | 2649 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1729 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 60,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | -40,5 % | — | 0,1 % | 2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.