BSP Keskus OÜ
- Registrikood14660237
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202512 568 €
- KMKR numberEE102501960
Üldandmed
- Ärinimi
- BSP Keskus OÜ
- Registrikood
- 14660237
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.02.2019
- KMKR number
- EE102501960
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pikk tn 80-76
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 12 568 € | +5,8 |
| Müügitulu muutus | 14 262 € → 12 568 € | -3,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725049215
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86992 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata tervishoiualad teenis ettevõte 2025. aastal 12 568 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 12 568 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 14 262 € |
| 2023 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 19 016 € |
| 2022 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 47 481 € |
| 2021 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 60 812 € |
| 2020 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 52 518 € |
| 2019 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 10 139 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 568 € | 14 262 € | 19 016 € | 47 481 € | 60 812 € | 52 518 € | 10 139 € |
| Ärikasum enne makse | −2569 € | −7152 € | −2097 € | 13 137 € | 361 € | −928 € | 696 € |
| Aruandeaasta kasum | −2569 € | −7152 € | −2097 € | 13 137 € | 361 € | −928 € | 696 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 4962 € | 7653 € | 14 710 € | 17 579 € | 14 879 € | 4722 € | 4397 € |
| sh käibevarad | 4962 € | 7653 € | 14 710 € | 17 579 € | 14 879 € | 4722 € | 4397 € |
| sh raha | 2372 € | 5016 € | — | 14 640 € | 12 218 € | — | — |
| Omakapital | 4198 € | 6767 € | 13 919 € | 16 016 € | 2879 € | 2518 € | 3446 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 764 € | 886 € | 791 € | 1563 € | 11 500 € | 1704 € | 451 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,6 % | 88,4 % | 94,6 % | 91,1 % | 19,3 % | 53,3 % | 78,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -20,4 % | -50,1 % | -11,0 % | 27,7 % | 0,6 % | -1,8 % | 6,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.