Registrikaart · Äriregistri kanne 14661113
Koek OÜ
- Registrikood14661113
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025111 209 €
- KMKR numberEE102135789
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 12 162 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Koek OÜ
- Registrikood
- 14661113
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.02.2019
- KMKR number
- EE102135789
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Varja küla, Side
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 111 209 € | +14,5 | |
| Müügitulu muutus | 93 253 € → 111 209 € | +5,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 12 162 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253031893
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 111 209 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 111 209 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 93 253 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 98 021 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 51 329 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 35 799 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 29 887 € |
| 2019 | Valmistoitude tootmine EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 111 209 € | 93 253 € | 98 021 € | 51 329 € | 35 799 € | 29 887 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 22 566 € | −23 718 € | −14 466 € | −15 575 € | 19 026 € | 13 239 € | −909 € |
| Aruandeaasta kasum | 22 566 € | −23 718 € | −14 466 € | −15 575 € | 19 026 € | 13 239 € | −909 € |
| Tööjõukulud | 37 852 € | 62 137 € | 50 266 € | 29 439 € | 8488 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 71 053 € | 45 704 € | 52 509 € | 39 154 € | 49 641 € | 17 962 € | 210 € |
| sh käibevarad | 51 034 € | 18 820 € | 23 147 € | 9603 € | 32 984 € | 17 962 € | 210 € |
| sh raha | 332 € | 24,00 € | 633 € | 232 € | — | — | — |
| Omakapital | 163 € | −22 403 € | 1315 € | 15 781 € | 31 356 € | 12 330 € | −909 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 70 384 € | 64 186 € | 44 914 € | 14 650 € | 18 285 € | 5632 € | 1119 € |
| Pikaajalised kohustised | 506 € | 3921 € | 6280 € | 8723 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,2 % | -49,0 % | 2,5 % | 40,3 % | 63,2 % | 68,6 % | -432,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,3 % | -25,4 % | -14,8 % | -30,3 % | 53,1 % | 44,3 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 12 162 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.