Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14662733

Valentia OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14662733
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202518 529 €
  • KMKR numberEE102410653

Usaldusväärsuse indeks

33/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 15.02.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.02.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Valentia OÜ
Registrikood
14662733
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.02.2019
KMKR number
EE102410653
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Randvere tee 17-18
Aadress kehtib alates
15.02.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Helgi Soontaga100 % · 2500 €Ainuomand03.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Helgi SoontagaJuhatuse liige15.02.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Helgi Soontagaotsene osalus21.10.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 33 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu18 529 €+7,3
Müügitulu muutus30 376 € → 18 529 €-11,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7594 €15 tuh €23 tuh €30 tuh €2019202020212022202330 376 €202418 529 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 8741 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 20258741 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20255280 €
2025Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 20254508 €
2024Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 202519 100 €
2024Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 20256356 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20254920 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20087700 €
2023Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 20086879 €
2023Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 20083612 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20084500 €
2022Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 20082798 €
2021Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 20087120 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20084503 €
2020Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 20081560 €
2020Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 20081450 €
2019Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 20082952 €
2019Finantsnõustamine EMTAK 20081618 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu18 529 €30 376 €18 192 €7298 €11 623 €3010 €4570 €
Ärikasum39 065 €14 970 €28 775 €20 853 €8215 €692 €139 €
Kasum enne tulumaksustamist26 835 €1755 €19 635 €15 518 €7180 €692 €139 €
Aruandeaasta kasum26 835 €1755 €19 635 €15 518 €7180 €692 €139 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum10 573 €10 932 €8710 €4745 €0,00 €0,00 €
Varad kokku291 578 €287 159 €299 355 €199 825 €78 508 €4148 €1016 €
sh käibevarad43 031 €34 037 €63 647 €34 773 €41 088 €4148 €1016 €
sh põhivarad248 547 €253 122 €235 708 €165 052 €37 420 €0,00 €0,00 €
sh raha1113 €1789 €26 813 €5284 €39 036 €
Omakapital66 872 €40 037 €39 167 €19 532 €8271 €1091 €226 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum37 537 €35 782 €17 032 €1514 €−1409 €139 €0,00 €
Lühiajalised kohustised26 538 €362 €3131 €22 786 €237 €0,00 €790 €
Pikaajalised kohustised198 168 €246 760 €257 057 €157 507 €70 000 €3057 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit49 638 €25 902 €37 485 €25 598 €692 €139 €
Aruanne esitatud23.07.202614.07.202502.07.202430.06.202319.04.202223.05.202130.10.2020
Omakapitali osakaal varadest22,9 %13,9 %13,1 %9,8 %10,5 %26,3 %22,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust144,8 %5,8 %107,9 %212,6 %61,8 %23,0 %3,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang