Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14665157

MINDMATTER OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14665157
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 202418
  • Müügitulu 2024322 947 €
  • KMKR numberEE102249455
  • Sellel aadressil on registreeritud 2428 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

78/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 19.02.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.02.2019 2019, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MINDMATTER OÜ
Registrikood
14665157
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.02.2019
KMKR number
EE102249455
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 12

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv18 töötajat viimases aruandes+18
Müügitulu322 947 €+18,7
Müügitulu muutus285 917 € → 322 947 €+3,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €81 tuh €161 tuh €242 tuh €323 tuh €2019: 44 663 €20192020: 33 181 €20202021: 24 063 €20212022: 3305 €20222023: 285 917 €20232024: 322 947 €322 947 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2024. aastal 322 947 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Programmeerimine EMTAK 2025322 947 €
2023Programmeerimine EMTAK 2008285 917 €
2022Programmeerimine EMTAK 20083305 €
2021Programmeerimine EMTAK 200824 063 €
2020Programmeerimine EMTAK 200833 181 €
2019Programmeerimine EMTAK 200844 663 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
05914182019: 220192020: 220202021: 220212022: 020222023: 720232024: 18182024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202418
20237
20220
20212
20202
20192

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu322 947 €285 917 €3305 €24 063 €33 181 €44 663 €
Ärikasum enne makse−31 031 €64 744 €−1346 €976 €−6986 €17 000 €
Aruandeaasta kasum−31 288 €64 744 €−1346 €976 €−6986 €17 000 €
Tööjõukulud280 912 €111 481 €4168 €18 267 €30 763 €17 746 €
Varad kokku45 494 €77 096 €12 038 €13 549 €12 623 €17 138 €
sh käibevarad45 494 €77 096 €12 038 €13 549 €12 623 €17 138 €
sh raha19 894 €22 159 €
Omakapital45 494 €76 782 €12 038 €13 384 €12 408 €17 000 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €314 €0,00 €165 €215 €138 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1870222
Omakapitali osakaal varadest100,0 %99,6 %100,0 %98,8 %98,3 %99,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust-9,7 %22,6 %-40,7 %4,1 %-21,1 %38,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang