Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14670075

Renkolm OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14670075
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 202521
  • Müügitulu 20251 235 548 €
  • KMKR numberEE102139154

Usaldusväärsuse indeks

80/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 26.02.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 26.02.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Renkolm OÜ
Registrikood
14670075
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.02.2019
KMKR number
EE102139154
Aadress
Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Laadi küla, Ringi tee 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv21 töötajat viimases aruandes+20
Müügitulu1 235 548 €+20
Müügitulu muutus1 135 693 € → 1 235 548 €+2,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €626 tuh €1,3 mln €1,9 mln €2,5 mln €2019: 376 221 €20192020: 615 913 €20202021: 615 311 €20212022: 903 712 €20222023: 2 504 547 €2 504 547 €20232024: 1 135 693 €20242025: 1 235 548 €1 235 548 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 235 548 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20251 235 548 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20251 135 693 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20082 504 547 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008903 712 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008615 311 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008615 913 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008376 221 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
061319252019: 252520192020: 1520202021: 1520212022: 2020222023: 1920232024: 1420242025: 21212025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202521
202414
202319
202220
202115
202015
201925

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 235 548 €1 135 693 €2 504 547 €903 712 €615 311 €615 913 €376 221 €
Ärikasum enne makse115 195 €−194 619 €−1010 €124 €21 364 €−14 248 €52 828 €
Aruandeaasta kasum115 195 €−194 619 €−1010 €124 €21 364 €−14 248 €52 828 €
Tööjõukulud779 130 €437 602 €566 963 €452 031 €335 372 €416 266 €190 430 €
Varad kokku150 954 €59 947 €509 687 €129 929 €136 844 €118 682 €123 960 €
sh käibevarad150 954 €59 947 €509 353 €118 249 €119 045 €95 347 €111 623 €
sh raha27 141 €23 544 €34 482 €27 671 €40 396 €29 562 €71 562 €
Omakapital−76 686 €−191 881 €9614 €2624 €44 724 €41 080 €55 328 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised227 640 €251 828 €500 073 €127 305 €86 566 €66 728 €61 610 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €5554 €10 874 €7022 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)21141920151525
Omakapitali osakaal varadest-50,8 %-320,1 %1,9 %2,0 %32,7 %34,6 %44,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust9,3 %-17,1 %-0,0 %0,0 %3,5 %-2,3 %14,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang