Registrikaart · Äriregistri kanne 14672849
Hesper Invest OÜ
- Registrikood14672849
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20257275 €
- Sellel aadressil on registreeritud 69 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hesper Invest OÜ
- Registrikood
- 14672849
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.03.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 55
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 7275 € | +3,6 | |
| Müügitulu muutus | 7275 € → 7275 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725082250
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 7275 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 7275 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 7275 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 7350 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 7275 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 886 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 600 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 1196 € |
| 2019 | Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 2008 | 147 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7275 € | 7275 € | 7350 € | 7275 € | 1486 € | 1196 € | 147 € |
| Ärikasum enne makse | 27 273 € | −114 € | 31 607 € | 20 392 € | 17 151 € | 6904 € | 5848 € |
| Aruandeaasta kasum | 27 273 € | −114 € | 31 607 € | 20 392 € | 17 151 € | 6904 € | 5848 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 259 548 € | 229 275 € | 233 763 € | 195 596 € | 143 203 € | 95 202 € | 68 598 € |
| sh käibevarad | 25 600 € | 9769 € | 13 230 € | 9333 € | 10 975 € | 1328 € | 4,00 € |
| sh raha | 24 013 € | 8512 € | 12 630 € | 8733 € | 10 170 € | — | — |
| Omakapital | 109 448 € | 82 175 € | 81 963 € | 52 796 € | 32 403 € | 15 252 € | 8348 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Pikaajalised kohustised | 150 100 € | 147 100 € | 151 800 € | 142 800 € | 110 800 € | 79 950 € | 60 250 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,2 % | 35,8 % | 35,1 % | 27,0 % | 22,6 % | 16,0 % | 12,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 374,9 % | −1,6 % | 430,0 % | 280,3 % | 1154,2 % | 577,3 % | 3978,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.