Registrikaart · Äriregistri kanne 14673027
WANAREVAL EHITUS OÜ
- Registrikood14673027
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202421 425 €
- KMKR numberEE102152225
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- WANAREVAL EHITUS OÜ
- Registrikood
- 14673027
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.03.2019
- KMKR number
- EE102152225
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Lootuse tn 25-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 21 425 € | +7,9 | |
| Müügitulu muutus | 56 109 € → 21 425 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258652455
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 21 425 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 21 425 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 56 109 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 57 307 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 222 878 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 560 947 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 419 706 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 425 € | 56 109 € | 57 307 € | 222 878 € | 560 947 € | 419 706 € |
| Ärikasum enne makse | −39 979 € | −43 428 € | −27 746 € | −22 486 € | 33 358 € | 103 331 € |
| Aruandeaasta kasum | −39 979 € | −43 428 € | −27 746 € | −24 986 € | 33 358 € | 103 331 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 484 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Varad kokku | 55 645 € | 63 460 € | 79 648 € | 109 608 € | 145 592 € | 125 757 € |
| sh käibevarad | 37 637 € | 60 127 € | 65 623 € | 82 943 € | 108 067 € | 103 013 € |
| sh raha | 2847 € | 218 € | 9323 € | 18 193 € | 6555 € | 18 562 € |
| Omakapital | −6950 € | 33 029 € | 76 457 € | 104 203 € | 139 189 € | 105 831 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 62 595 € | 30 431 € | 3191 € | 5405 € | 6403 € | 19 926 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | −12,5 % | 52,0 % | 96,0 % | 95,1 % | 95,6 % | 84,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −186,6 % | −77,4 % | −48,4 % | −11,2 % | 5,9 % | 24,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.