Installation Grupp OÜ
- Registrikood14674771
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202455 698 €
- KMKR numberEE102419159
Üldandmed
- Ärinimi
- Installation Grupp OÜ
- Registrikood
- 14674771
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.03.2019
- KMKR number
- EE102419159
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Põhara küla, Toominga
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 55 698 € | +11,7 |
| Müügitulu muutus | 64 767 € → 55 698 € | -4,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256503133
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43213 | Sidekaablite ja antennide paigaldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Sidekaablite ja antennide paigaldamine teenis ettevõte 2024. aastal 55 698 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Sidekaablite ja antennide paigaldamine EMTAK 2025 | 55 698 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 64 767 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 42 712 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 55 592 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 43 340 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 55 698 € | 64 767 € | 42 712 € | 55 592 € | 43 340 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 17 128 € | 27 991 € | 19 118 € | 35 071 € | 8557 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 128 € | 27 991 € | 19 118 € | 35 071 € | 8557 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 13 128 € | 11 641 € | 7847 € | 11 580 € | 23 987 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 112 490 € | 98 159 € | 71 525 € | 44 994 € | 13 415 € | 0,00 € |
| sh käibevarad | 105 420 € | 87 673 € | 57 622 € | 40 161 € | 13 415 € | 0,00 € |
| sh raha | 25 831 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 107 868 € | 90 740 € | 62 747 € | 43 629 € | 8557 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 4119 € | 4088 € | 3071 € | 1365 € | 4858 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 503 € | 3331 € | 5707 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,9 % | 92,4 % | 87,7 % | 97,0 % | 63,8 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 30,8 % | 43,2 % | 44,8 % | 63,1 % | 19,7 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.