Registrikaart · Äriregistri kanne 14675405
BL Services OÜ
- Registrikood14675405
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202525 317 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- BL Services OÜ
- Registrikood
- 14675405
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.03.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Möldre tee 10-2
- Aadress kehtib alates
- 05.03.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Harsel Holm | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Harsel Holm | Juhatuse liige | 05.03.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Harsel Holm | otsene osalus | 30.06.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 25 317 € | +8,6 | |
| Müügitulu muutus | 24 932 € → 25 317 € | +0,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256209582
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73121 | Reklaami vahendamine meedias | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaami vahendamine meedias teenis ettevõte 2025. aastal 25 317 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2025 | 25 317 € |
| 2024 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2025 | 24 932 € |
| 2023 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 33 186 € |
| 2022 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 32 139 € |
| 2021 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 23 288 € |
| 2020 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 35 403 € |
| 2019 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 35 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 317 € | 24 932 € | 33 186 € | 32 139 € | 23 288 € | 35 403 € | 35 600 € |
| Ärikasum | −1358 € | 1253 € | 5334 € | 11 899 € | 1359 € | 5121 € | 23 263 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1358 € | 1253 € | 5334 € | 11 899 € | 1359 € | 5122 € | 23 263 € |
| Aruandeaasta kasum | −1358 € | 1253 € | 5334 € | 11 899 € | 1359 € | 5122 € | 23 263 € |
| Tööjõukulud | 10 388 € | 7305 € | 7777 € | 2182 € | 6791 € | 10 839 € | 3441 € |
| Varad kokku | 55 215 € | 53 604 € | 50 010 € | 45 045 € | 32 761 € | 35 424 € | 26 796 € |
| sh käibevarad | 55 215 € | 53 604 € | 50 010 € | 45 045 € | 32 761 € | 35 424 € | 26 796 € |
| sh raha | 2721 € | 3051 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 49 372 € | 50 730 € | 49 447 € | 44 143 € | 32 244 € | 30 885 € | 25 763 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 48 230 € | 46 977 € | 41 643 € | 29 744 € | 28 385 € | 23 263 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 5843 € | 2874 € | 563 € | 902 € | 517 € | 4539 € | 1033 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 08.07.2026 | 04.07.2025 | 02.07.2024 | 30.06.2023 | 31.12.2022 | 04.05.2022 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,4 % | 94,6 % | 98,9 % | 98,0 % | 98,4 % | 87,2 % | 96,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,4 % | 5,0 % | 16,1 % | 37,0 % | 5,8 % | 14,5 % | 65,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.