Turundusinfo

SumSons OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14680004
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202510 675 €

Üldandmed

Ärinimi
SumSons OÜ
Registrikood
14680004
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.03.2019
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Kiili vald, Vaela küla, Lepiku tee 25

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

40/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu10 675 €+5,1
Müügitulu muutus11 705 € → 10 675 €-2,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
90202Muusikute lavaline tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 9120 €2020: 2250 €2021: 3300 €2022: 13 795 €13 795 €2023: 10 897 €2024: 11 705 €2025: 10 675 €10 675 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muusikute lavaline tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 10 675 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muusikute lavaline tegevus EMTAK 202510 675 €
2024Muusikute lavaline tegevus EMTAK 202511 705 €
2023Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 200810 897 €
2022Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 200813 795 €
2021Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 20083300 €
2020Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 20082250 €
2019Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 20089120 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2019: 002020: 02021: 02022: 02023: 02024: 02025: 002019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu10 675 €11 705 €10 897 €13 795 €3300 €2250 €9120 €
Ärikasum enne makse−419 €118 €523 €7046 €315 €81,00 €172 €
Aruandeaasta kasum−419 €118 €523 €7046 €315 €81,00 €172 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku8666 €9085 €8967 €13 892 €1399 €1083 €1236 €
sh käibevarad5766 €6185 €6067 €992 €1399 €1083 €1236 €
sh raha5766 €5785 €
Omakapital8666 €9085 €8967 €8444 €1399 €1083 €1002 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €5448 €0,00 €234 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %60,8 %100,0 %100,0 %81,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-3,9 %1,0 %4,8 %51,1 %9,5 %3,6 %1,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang