Registrikaart · Äriregistri kanne 14680642
Ila Design OÜ
- Registrikood14680642
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20230
- Sellel aadressil on registreeritud 138 tegutsevat juriidilist isikut.
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 7 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ila Design OÜ
- Registrikood
- 14680642
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.03.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139e/2-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64301 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | — | — | — | — |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | −2 918 798 € | 2 746 579 € | 260 172 € | 2 135 596 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | −2 918 798 € | 2 746 579 € | 260 172 € | 2 135 596 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 7113 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2 230 661 € | 2 230 661 € | 5 387 522 € | 2 396 288 € | 2 135 965 € |
| sh käibevarad | 1 920 508 € | 1 920 508 € | 4 942 164 € | 2 086 135 € | 2 135 965 € |
| sh raha | 315 661 € | 315 661 € | 892 310 € | 473 158 € | — |
| Omakapital | 2 223 547 € | 2 223 547 € | 5 142 345 € | 2 395 766 € | 2 135 594 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 7114 € | 7114 € | 271 € | 522 € | 371 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 244 906 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 99,7 % | 95,4 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.