Registrikaart · Äriregistri kanne 14681707
GlobalMarineTrade OÜ
- Registrikood14681707
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025730 546 €
- KMKR numberEE102714045
- Sellel aadressil on registreeritud 214 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- GlobalMarineTrade OÜ
- Registrikood
- 14681707
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.03.2019
- KMKR number
- EE102714045
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 730 546 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 984 956 € → 730 546 € | -7,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+380674829588
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46642 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | Põhitegevusala |
| 55401 | Majutusega seotud vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 725 685 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 725 685 € |
| 2025 | Majutusega seotud vahendusteenus EMTAK 2025 | 4861 € |
| 2024 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 984 956 € |
| 2023 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 807 439 € |
| 2022 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 1 626 858 € |
| 2021 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 903 101 € |
| 2020 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 103 641 € |
| 2019 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 565 799 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 730 546 € | 984 956 € | 807 439 € | 1 626 858 € | 903 101 € | 103 641 € | 565 799 € |
| Ärikasum enne makse | 55 052 € | 17 471 € | 82 167 € | −48 925 € | 80 111 € | −16 210 € | 15 804 € |
| Aruandeaasta kasum | 55 052 € | 17 471 € | 82 167 € | −48 925 € | 80 111 € | −16 210 € | 15 804 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 195 540 € | 191 176 € | 170 076 € | 91 721 € | 117 053 € | 15 756 € | 23 501 € |
| sh käibevarad | 192 865 € | 191 176 € | 170 076 € | 91 721 € | 117 053 € | 15 756 € | 23 501 € |
| sh raha | 44 916 € | 31 790 € | 129 343 € | 44 728 € | 117 053 € | — | — |
| Omakapital | 185 470 € | 130 418 € | 112 947 € | 30 780 € | 79 705 € | −406 € | 15 804 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 070 € | 60 758 € | 57 129 € | 60 941 € | 37 348 € | 16 162 € | 7697 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,9 % | 68,2 % | 66,4 % | 33,6 % | 68,1 % | −2,6 % | 67,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,5 % | 1,8 % | 10,2 % | −3,0 % | 8,9 % | −15,6 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.