Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14682761

Siiru-Viiru OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14682761
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20257528 €

Usaldusväärsuse indeks

26/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 15.03.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.03.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Siiru-Viiru OÜ
Registrikood
14682761
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.03.2019
KMKR number
Aadress
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Ugandi tn 3

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 26 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu7528 €+3,7
Müügitulu muutus23 583 € → 7528 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5896 €12 tuh €18 tuh €24 tuh €2019: 280 €20192020: 10 530 €2020ei kajastu2021ei kajastu20222023: 14 561 €20232024: 23 583 €23 583 €20242025: 7528 €7528 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 7528 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20257528 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202523 583 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200814 561 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200810 530 €
2019Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008280 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112019: 020192020: 1120202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20201
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu7528 €23 583 €14 561 €0,00 €10 530 €280 €
Ärikasum enne makse−2226 €11 451 €5714 €−315 €−760 €8336 €−376 €
Aruandeaasta kasum−2226 €11 451 €5714 €−315 €−760 €8336 €−376 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €723 €330 €
Varad kokku24 473 €27 974 €15 099 €9385 €9700 €10 490 €2166 €
sh käibevarad23 009 €26 204 €13 023 €7003 €7012 €7496 €2166 €
sh raha22 982 €24 102 €11 381 €7002 €7011 €7495 €
Omakapital24 324 €26 550 €15 099 €9385 €9700 €10 460 €2124 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised149 €1424 €0,00 €30,00 €42,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000010
Omakapitali osakaal varadest99,4 %94,9 %100,0 %100,0 %100,0 %99,7 %98,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-29,6 %48,6 %39,2 %79,2 %-134,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang