Kenmar OÜ
- Registrikood14683540
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202540 467 €
- KMKR numberEE102144518
Üldandmed
- Ärinimi
- Kenmar OÜ
- Registrikood
- 14683540
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.03.2019
- KMKR number
- EE102144518
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Tagaranna küla, Andruse
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 40 467 € | +10,4 |
| Müügitulu muutus | 31 772 € → 40 467 € | +8,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253414050
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96999 | Muu mujal liigitamata teenindus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata teenindus teenis ettevõte 2025. aastal 40 467 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 40 467 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 31 772 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 32 878 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 8667 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 6686 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 23 152 € |
| 2019 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 8237 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 467 € | 31 772 € | 32 878 € | 8667 € | 6686 € | 23 152 € | 8237 € |
| Ärikasum enne makse | 5654 € | −11 031 € | 12 515 € | 5810 € | −3926 € | 3397 € | 1428 € |
| Aruandeaasta kasum | 5654 € | −11 031 € | 12 515 € | 5810 € | −3926 € | 3397 € | 1428 € |
| Tööjõukulud | 19 157 € | 19 084 € | 12 157 € | 0,00 € | 1860 € | 5728 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 24 931 € | 15 090 € | 25 300 € | 10 651 € | 4941 € | 11 772 € | 5709 € |
| sh käibevarad | 22 813 € | 12 957 € | 23 153 € | 8455 € | 1606 € | 11 452 € | 5234 € |
| sh raha | 11 268 € | 8377 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 16 206 € | 10 551 € | 21 583 € | 9069 € | 3340 € | 7266 € | 3927 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 8725 € | 4539 € | 3717 € | 1582 € | 1601 € | 4506 € | 1782 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,0 % | 69,9 % | 85,3 % | 85,1 % | 67,6 % | 61,7 % | 68,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 14,0 % | -34,7 % | 38,1 % | 67,0 % | -58,7 % | 14,7 % | 17,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.