MHM OÜ
- Registrikood14685214
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20260
- Müügitulu 202514 819 €
- KMKR numberEE102144958
Üldandmed
- Ärinimi
- MHM OÜ
- Registrikood
- 14685214
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.03.2019
- KMKR number
- EE102144958
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 5-52
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 14 819 € | +6,4 |
| Müügitulu muutus | 16 949 € → 14 819 € | -3,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90121 | Visuaalkunstiloome | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Visuaalkunstiloome teenis ettevõte 2025. aastal 14 819 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Visuaalkunstiloome EMTAK 2025 | 14 819 € |
| 2024 | Visuaalkunstiloome EMTAK 2025 | 16 949 € |
| 2023 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 13 817 € |
| 2022 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 17 650 € |
| 2021 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 5500 € |
| 2020 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 2342 € |
| 2019 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 3135 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2026 | 0 |
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 819 € | 16 949 € | 13 817 € | 17 650 € | 5500 € | 2342 € | 3135 € |
| Ärikasum enne makse | −1075 € | −2155 € | −442 € | 7004 € | 0,00 € | 1,00 € | 20,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −1075 € | −2155 € | −442 € | 7004 € | 0,00 € | 1,00 € | 20,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 6726 € | 7945 € | 9472 € | 9524 € | 2549 € | 2559 € | 2520 € |
| sh käibevarad | 6726 € | 7945 € | 9472 € | 9524 € | 2549 € | 2559 € | 2520 € |
| sh raha | 3031 € | 2093 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 5852 € | 6927 € | 9082 € | 9524 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 874 € | 1018 € | 390 € | 0,00 € | 29,00 € | 39,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,0 % | 87,2 % | 95,9 % | 100,0 % | 98,9 % | 98,5 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -7,3 % | -12,7 % | -3,2 % | 39,7 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.