Registrikaart · Äriregistri kanne 14687101
OÜ RV ehitus ja hooldus
- Registrikood14687101
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202520 436 €
- KMKR numberEE102248375
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ RV ehitus ja hooldus
- Registrikood
- 14687101
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.03.2019
- KMKR number
- EE102248375
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Roodevälja küla, Vahtra allee 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 20 436 € | +7,7 | |
| Müügitulu muutus | 27 885 € → 20 436 € | -8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725272883
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 35151 | Elektrienergia müük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektrienergia müük teenis ettevõte 2025. aastal 20 436 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektrienergia müük EMTAK 2025 | 20 436 € |
| 2024 | Elektrienergia müük EMTAK 2025 | 27 885 € |
| 2023 | Elektrienergia jaotus EMTAK 2008 | 28 910 € |
| 2022 | Elektrienergia jaotus EMTAK 2008 | 60 795 € |
| 2021 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 36 534 € |
| 2020 | Elektrienergia tootmine EMTAK 2008 | 849 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 436 € | 27 885 € | 28 910 € | 60 795 € | 36 534 € | 849 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 109 € | 11 174 € | 14 871 € | 49 927 € | 36 644 € | −6906 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 109 € | 11 174 € | 14 871 € | 49 927 € | 36 644 € | −6906 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 274 792 € | 240 059 € | 239 338 € | 238 773 € | 185 041 € | 192 236 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 3927 € | 18 802 € | 10 926 € | 3206 € | 12 819 € | 13 659 € | 2500 € |
| sh raha | 1440 € | 33,00 € | 3440 € | 3175 € | 916 € | — | — |
| Omakapital | 105 819 € | 105 710 € | 94 536 € | 79 665 € | 29 738 € | −6906 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 49 960 € | 134 349 € | 41 009 € | 41 588 € | 24 892 € | 49 117 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 119 013 € | 0,00 € | 103 793 € | 117 520 € | 130 411 € | 150 025 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,5 % | 44,0 % | 39,5 % | 33,4 % | 16,1 % | -3,6 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,5 % | 40,1 % | 51,4 % | 82,1 % | 100,3 % | -813,4 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.