Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14691798

Merku küpsetab OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14691798
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202524 601 €

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 28.03.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.03.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Merku küpsetab OÜ
Registrikood
14691798
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.03.2019
KMKR number
Aadress
Võru maakond, Antsla vald, Antsla linn, Tsooru mnt 12

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu24 601 €+8,4
Müügitulu muutus26 290 € → 24 601 €-1,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7779 €16 tuh €23 tuh €31 tuh €2019: 7094 €20192020: 10 990 €20202021: 23 993 €20212022: 27 183 €20222023: 31 116 €31 116 €20232024: 26 290 €20242025: 24 601 €24 601 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 22 947 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 202522 947 €
2025Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 20251654 €
2024Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 202521 553 €
2024Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 20254737 €
2023Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 200824 393 €
2023Muu teenindus EMTAK 20086723 €
2022Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 200818 962 €
2022Muu teenindus EMTAK 20084963 €
2022Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine EMTAK 20083258 €
2021Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 200810 116 €
2021Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine EMTAK 20087134 €
2021Muu teenindus EMTAK 20086743 €
2020Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 20086291 €
2020Muu teenindus EMTAK 20084149 €
2020Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008550 €
2019Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 20087094 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112019: 020192020: 1120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu24 601 €26 290 €31 116 €27 183 €23 993 €10 990 €7094 €
Ärikasum enne makse−1040 €483 €3442 €97,00 €−629 €487 €887 €
Aruandeaasta kasum−1040 €483 €3442 €97,00 €−629 €487 €887 €
Tööjõukulud5683 €5784 €6058 €6058 €5184 €2280 €0,00 €
Varad kokku8086 €9604 €9497 €4559 €3840 €4674 €3607 €
sh käibevarad8086 €9604 €9497 €4559 €3840 €4674 €3607 €
sh raha7165 €9604 €
Omakapital6226 €7266 €6783 €3342 €3245 €3874 €3387 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1860 €2338 €2714 €1217 €595 €800 €220 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111110
Omakapitali osakaal varadest77,0 %75,7 %71,4 %73,3 %84,5 %82,9 %93,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust-4,2 %1,8 %11,1 %0,4 %-2,6 %4,4 %12,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang