Registrikaart · Äriregistri kanne 14693248
Minurehvid OÜ
- Registrikood14693248
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025606 539 €
- KMKR numberEE102147887
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Minurehvid OÜ
- Registrikood
- 14693248
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.03.2019
- KMKR number
- EE102147887
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 78/2
- Aadress kehtib alates
- 13.05.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tauno Haapsal | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 12.02.2024 |
| OÜ JN & JN Invest | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 12.02.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tauno Haapsal | Juhatuse liige | 29.03.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tauno Haapsal | otsene osalus | 29.06.2023 |
| Johannes Neidorf | kaudne osalus | 10.06.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 606 539 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 592 007 € → 606 539 € | +0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726891500
- Veebilehtminurehvid.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 606 539 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 606 539 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 592 007 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 468 730 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 426 527 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 460 032 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 400 456 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 218 951 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 606 539 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 606 539 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 606 539 € | 592 007 € | 468 730 € | 426 527 € | 460 032 € | 400 456 € | 218 951 € |
| Ärikasum | 54 218 € | 20 847 € | 63 060 € | 30 235 € | 42 343 € | 38 802 € | 33 919 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 45 005 € | 10 638 € | 58 200 € | 27 133 € | 35 542 € | 38 616 € | 33 269 € |
| Aruandeaasta kasum | 45 005 € | 5638 € | 58 200 € | 27 133 € | 35 542 € | 38 616 € | 33 269 € |
| Tööjõukulud | 67 260 € | 51 249 € | 38 293 € | 37 926 € | 48 830 € | 34 300 € | 23 209 € |
| Põhivarade kulum | 29 599 € | 28 474 € | 24 961 € | 17 435 € | 15 014 € | 11 609 € | 6678 € |
| Varad kokku | 463 898 € | 366 629 € | 344 567 € | 261 294 € | 252 678 € | 228 639 € | 154 739 € |
| sh käibevarad | 377 365 € | 266 686 € | 227 287 € | 147 172 € | 175 767 € | 142 834 € | 82 697 € |
| sh põhivarad | 86 533 € | 99 943 € | 117 280 € | 114 122 € | 76 911 € | 85 805 € | 72 042 € |
| sh raha | 12 364 € | 20 793 € | 22 809 € | 14 187 € | 31 258 € | 23 291 € | 245 € |
| Omakapital | 225 903 € | 180 898 € | 195 260 € | 137 060 € | 109 927 € | 74 385 € | 35 769 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 178 398 € | 172 760 € | 134 560 € | 107 427 € | 71 885 € | 33 269 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 149 047 € | 87 707 € | 68 478 € | 34 237 € | 43 561 € | 154 254 € | 118 970 € |
| Pikaajalised kohustised | 88 948 € | 98 024 € | 80 829 € | 89 997 € | 99 190 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 83 817 € | 49 321 € | 88 021 € | 47 670 € | 57 357 € | 50 411 € | 40 597 € |
| Aruanne esitatud | 26.07.2026 | 06.07.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 27.09.2022 | 05.07.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,7 % | 49,3 % | 56,7 % | 52,5 % | 43,5 % | 32,5 % | 23,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,4 % | 1,0 % | 12,4 % | 6,4 % | 7,7 % | 9,6 % | 15,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.