Registrikaart · Äriregistri kanne 14693722
Ignition Technology Northern Europe OÜ
- Registrikood14693722
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025165 031 €
- Sellel aadressil on registreeritud 2481 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 02.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Ignition Technology Northern Europe OÜ
- Registrikood
- 14693722
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.04.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
- Aadress kehtib alates
- 21.09.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ignition Technology Group Limited | 100 % · 10 000 € | Ainuomand | 03.03.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Timothée Meij | Juhatuse liige | 11.06.2024 |
| Marko Erkki Kalevi Lindstedt | Juhatuse liige | 23.10.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jesper Trolle | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 07.04.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 165 031 € | +16,1 | |
| Müügitulu muutus | 84 993 € → 165 031 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+358402205664
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62202 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus teenis ettevõte 2025. aastal 165 031 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025 | 165 031 € |
| 2024 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025 | 84 993 € |
| 2023 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 89 531 € |
| 2022 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 76 270 € |
| 2021 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 190 945 € |
| 2020 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 205 342 € |
| 2019 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 325 275 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 165 031 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 165 031 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (7 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 165 031 € | 84 993 € | 89 531 € | 76 270 € | 190 945 € | 205 342 € | 325 275 € |
| Ärikasum | −51 420 € | −16 478 € | −8808 € | −959 € | 3162 € | 8836 € | 25 318 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 264 731 € | 1 430 350 € | 1 021 265 € | 767 349 € | 780 539 € | 158 627 € | −125 964 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 264 731 € | 1 430 350 € | 1 021 265 € | 767 349 € | 780 539 € | 158 627 € | −125 964 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | — | — | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 38 072 € | 7178 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 4 459 189 € | 2 784 023 € | 1 920 242 € | 1 326 358 € | 863 455 € | 207 987 € | 169 436 € |
| sh käibevarad | 61 009 € | 116 355 € | 113 969 € | 83 007 € | 87 826 € | 207 987 € | 169 436 € |
| sh põhivarad | 4 398 180 € | 2 667 668 € | 1 806 273 € | 1 243 351 € | 775 629 € | — | — |
| sh raha | 58 091 € | 75 741 € | 73 639 € | 45 671 € | 45 408 € | 24 107 € | 14 182 € |
| Omakapital | 4 009 396 € | 2 744 665 € | 1 884 315 € | 1 290 551 € | 823 202 € | 35 163 € | −123 464 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 734 665 € | 1 304 315 € | 853 050 € | 513 202 € | 32 663 € | −125 964 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 449 793 € | 39 358 € | 35 927 € | 35 807 € | 40 253 € | 172 824 € | 152 150 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 140 750 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −13 348 € | −9300 € | — | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 02.09.2026 | 06.11.2025 | 27.05.2024 | 22.08.2023 | 09.09.2022 | 10.06.2021 | 24.07.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | — | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,9 % | 98,6 % | 98,1 % | 97,3 % | 95,3 % | 16,9 % | −72,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 766,4 % | 1682,9 % | 1140,7 % | 1006,1 % | 408,8 % | 77,3 % | −38,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 02.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 02.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.