Teton Productions OÜ
- Registrikood14695419
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202535 253 €
- KMKR numberEE102643996
Üldandmed
- Ärinimi
- Teton Productions OÜ
- Registrikood
- 14695419
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.04.2019
- KMKR number
- EE102643996
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Verijärve küla, Kullerkupu tn 20
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
34/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 35 253 € | +9,9 |
| Müügitulu muutus | 74 469 € → 35 253 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255563175
- Mobiil +37256691454
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 59111 | Kinofilmide ja videote tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kinofilmide ja videote tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 35 253 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2025 | 35 253 € |
| 2024 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2025 | 74 469 € |
| 2023 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 76 740 € |
| 2022 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 39 388 € |
| 2021 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 25 442 € |
| 2020 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 39 749 € |
| 2019 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 8981 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 253 € | 74 469 € | 76 740 € | 39 388 € | 25 442 € | 39 749 € | 8981 € |
| Ärikasum enne makse | 3831 € | −3471 € | 11 726 € | 4322 € | −3043 € | 13 079 € | 1083 € |
| Aruandeaasta kasum | 3831 € | −3471 € | 11 726 € | 3322 € | −3043 € | 13 079 € | 1083 € |
| Tööjõukulud | 10 189 € | 50 477 € | 36 819 € | 17 217 € | 11 720 € | 10 158 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 27 317 € | 38 754 € | 29 091 € | 17 536 € | 13 619 € | 27 688 € | 5233 € |
| sh käibevarad | 19 826 € | 33 554 € | 23 718 € | 15 903 € | 13 619 € | 23 688 € | 33,00 € |
| sh raha | 5086 € | 9661 € | 10 906 € | 10 386 € | 11 719 € | 23 457 € | 33,00 € |
| Omakapital | 25 027 € | 21 196 € | 24 667 € | 12 941 € | 13 619 € | 16 662 € | 3583 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2290 € | 17 558 € | 4424 € | 4595 € | 0,00 € | 11 026 € | 1650 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,6 % | 54,7 % | 84,8 % | 73,8 % | 100,0 % | 60,2 % | 68,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,9 % | -4,7 % | 15,3 % | 8,4 % | -12,0 % | 32,9 % | 12,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.