Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14700362

AREM 14700362 OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14700362
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 202539 520 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 108 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

54/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 09.04.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.04.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
AREM 14700362 OÜ
Registrikood
14700362
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.04.2019
KMKR number
Aadress
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Papiniidu tn 5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu39 520 €+10,3
Müügitulu muutus36 744 € → 39 520 €+2,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
6832Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu aluselPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €11 tuh €21 tuh €32 tuh €42 tuh €2019: 2689 €20192020: 562 €20202021: 13 568 €20212022: 29 834 €20222023: 42 478 €42 478 €20232024: 36 744 €20242025: 39 520 €39 520 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel teenis ettevõte 2025. aastal 39 520 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 202539 520 €
2024Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 202536 744 €
2023Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 200842 478 €
2022Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 200829 834 €
2021Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 200813 568 €
2020Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2008562 €
2019Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 20082689 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342019: 020192020: 120202021: 120212022: 120222023: 220232024: 4420242025: 442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20232
20221
20211
20201
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu39 520 €36 744 €42 478 €29 834 €13 568 €562 €2689 €
Ärikasum enne makse−9010 €−27 738 €−396 €18 873 €9301 €300 €2689 €
Aruandeaasta kasum−9010 €−27 738 €−396 €18 873 €9301 €300 €2689 €
Tööjõukulud34 337 €43 099 €16 205 €504 €2895 €260 €0,00 €
Varad kokku22 899 €36 191 €48 615 €33 162 €12 881 €3174 €2689 €
sh käibevarad22 899 €36 191 €48 615 €33 162 €12 881 €3174 €2689 €
sh raha16 209 €27 900 €
Omakapital−5892 €3118 €30 856 €31 253 €12 380 €2989 €2689 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised13 861 €18 143 €2829 €1909 €501 €185 €
Pikaajalised kohustised14 930 €14 930 €14 930 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4421110
Omakapitali osakaal varadest-25,7 %8,6 %63,5 %94,2 %96,1 %94,2 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-22,8 %-75,5 %-0,9 %63,3 %68,6 %53,4 %100,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang