Registrikaart · Äriregistri kanne 14700675
Vitrum Decor OÜ
- Registrikood14700675
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025102 843 €
- KMKR numberEE102204199
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vitrum Decor OÜ
- Registrikood
- 14700675
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.04.2019
- KMKR number
- EE102204199
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 121b-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 102 843 € | +14,2 | |
| Müügitulu muutus | 112 042 € → 102 843 € | -2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258080212
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95241 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 102 843 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 2025 | 102 843 € |
| 2024 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 2025 | 112 042 € |
| 2023 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 118 720 € |
| 2022 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 192 970 € |
| 2021 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 172 903 € |
| 2020 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 99 387 € |
| 2019 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 51 300 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 843 € | 112 042 € | 118 720 € | 192 970 € | 172 903 € | 99 387 € | 51 300 € |
| Ärikasum enne makse | 5323 € | −1630 € | −23 335 € | 17 526 € | 8606 € | 6160 € | 658 € |
| Aruandeaasta kasum | 5323 € | −1630 € | −23 335 € | 17 526 € | 8606 € | 6160 € | 658 € |
| Tööjõukulud | 9528 € | 18 023 € | 25 968 € | 28 119 € | 34 180 € | 19 173 € | 13 760 € |
| Varad kokku | 23 914 € | 25 867 € | 21 457 € | 49 853 € | 24 628 € | 18 921 € | 13 366 € |
| sh käibevarad | 23 914 € | 25 063 € | 18 747 € | 43 540 € | 15 387 € | 6752 € | 4953 € |
| sh raha | 4375 € | 7002 € | 1014 € | 4531 € | 1135 € | 2605 € | 184 € |
| Omakapital | 15 620 € | 10 050 € | 11 680 € | 35 015 € | 17 924 € | 9318 € | 3158 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 8294 € | 15 817 € | 9777 € | 14 838 € | 6704 € | 9603 € | 10 208 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,3 % | 38,9 % | 54,4 % | 70,2 % | 72,8 % | 49,2 % | 23,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,2 % | -1,5 % | -19,7 % | 9,1 % | 5,0 % | 6,2 % | 1,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.