Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14701083

Sinu Metsapuu OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14701083
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202569 583 €
  • KMKR numberEE102419120

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 09.04.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.04.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Sinu Metsapuu OÜ
Registrikood
14701083
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.04.2019
KMKR number
EE102419120
Aadress
Võru maakond, Rõuge vald, Vänni küla, Vänni

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu69 583 €+12,6
Müügitulu muutus65 102 € → 69 583 €+2,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02101Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusaladPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €18 tuh €37 tuh €55 tuh €73 tuh €20192020202173 060 €20222023202469 583 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 69 583 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 202569 583 €
2024Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 202565 102 €
2023Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200865 533 €
2022Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200873 060 €
2021Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200855 235 €
2020Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200832 315 €
2019Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200823 854 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01122201920202202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20231
20222
20212
20201
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu69 583 €65 102 €65 533 €73 060 €55 235 €32 315 €23 854 €
Ärikasum enne makse13 194 €4372 €20 406 €8275 €6672 €224 €4208 €
Aruandeaasta kasum13 194 €4372 €20 406 €8275 €6672 €224 €4208 €
Tööjõukulud26 638 €24 009 €17 407 €20 867 €27 676 €19 972 €9420 €
Varad kokku63 632 €56 476 €57 455 €29 357 €15 605 €8634 €7055 €
sh käibevarad49 283 €33 505 €42 355 €28 704 €15 605 €8634 €7055 €
sh raha18 154 €8535 €5646 €17 214 €13 832 €4679 €4076 €
Omakapital57 351 €44 157 €39 785 €19 379 €11 104 €4432 €4208 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised6281 €8088 €8763 €9978 €4501 €4202 €2847 €
Pikaajalised kohustised0,00 €4231 €8907 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1212211
Omakapitali osakaal varadest90,1 %78,2 %69,2 %66,0 %71,2 %51,3 %59,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust19,0 %6,7 %31,1 %11,3 %12,1 %0,7 %17,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang