Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14701858

Benos Invest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14701858
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202529 633 €
  • KMKR numberEE102810318
  • Sellel aadressil on registreeritud 21 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

47/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 10.04.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 10.04.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Benos Invest OÜ
Registrikood
14701858
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.04.2019
KMKR number
EE102810318
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vesivärava tn 50-405
Aadress kehtib alates
03.01.2025

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Arkadi Beinenson100 % · 2500 €Ainuomand03.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Arkadi BeinensonJuhatuse liige10.04.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Arkadi Beinensonotsene osalus01.10.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu29 633 €+9,2
Müügitulu muutus0,00 € → 29 633 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
55204KülaliskorteridPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7408 €15 tuh €22 tuh €30 tuh €2023202429 633 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Külaliskorterid teenis ettevõte 2025. aastal 29 633 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Külaliskorterid EMTAK 202529 633 €
2024Külaliskorterid EMTAK 20250,00 €
2023Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 20080,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 29 633 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti29 633 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu29 633 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Ärikasum5478 €−316 €1222 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Kasum enne tulumaksustamist31 474 €23 423 €10 524 €−9655 €36,00 €34,00 €0,00 €
Aruandeaasta kasum31 474 €23 423 €10 524 €−9655 €36,00 €34,00 €0,00 €
Varad kokku877 839 €845 850 €821 711 €811 187 €2 308 041 €2 308 005 €2 307 971 €
sh käibevarad597 839 €565 850 €821 711 €811 187 €525 842 €536 806 €96 772 €
sh põhivarad280 000 €280 000 €0,00 €1 782 199 €1 771 199 €2 211 199 €
sh raha23 312 €8002 €370 250 €629 716 €348 070 €360 034 €20 000 €
Omakapital876 608 €845 134 €821 711 €811 187 €2 308 041 €2 308 005 €2 307 971 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum842 634 €819 211 €808 687 €818 342 €2 305 505 €2 305 471 €2 305 471 €
Lühiajalised kohustised1231 €716 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Aruanne esitatud30.06.202626.06.202502.07.202429.08.202317.02.202315.12.202107.01.2021
Omakapitali osakaal varadest99,9 %99,9 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust106,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang