Registrikaart · Äriregistri kanne 14702148
Estcare OÜ
- Registrikood14702148
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 202516
- Müügitulu 2024636 564 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Estcare OÜ
- Registrikood
- 14702148
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.04.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Reti tee 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 | |
| Müügitulu | 636 564 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 601 018 € → 636 564 € | +1,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725115677
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 88911 | Lapsehoiuteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Lapsehoiuteenus teenis ettevõte 2024. aastal 636 564 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2025 | 636 564 € |
| 2023 | Alusharidus EMTAK 2008 | 598 018 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2022 | Alusharidus EMTAK 2008 | 450 662 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 1500 € |
| 2021 | Alusharidus EMTAK 2008 | 401 459 € |
| 2020 | Alusharidus EMTAK 2008 | 203 000 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 1250 € |
| 2019 | Alusharidus EMTAK 2008 | 124 351 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 16 |
| 2024 | 13 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 636 564 € | 601 018 € | 452 162 € | 401 459 € | 204 250 € | 124 851 € |
| Ärikasum enne makse | 5910 € | 52 683 € | 32 173 € | 35 600 € | 9625 € | 8756 € |
| Aruandeaasta kasum | −1032 € | 44 633 € | 24 287 € | 30 863 € | 9625 € | 8756 € |
| Tööjõukulud | 304 639 € | 241 950 € | 156 510 € | 153 280 € | 82 013 € | 43 310 € |
| Varad kokku | 110 484 € | 71 917 € | 50 963 € | 64 831 € | 54 466 € | 19 507 € |
| sh käibevarad | 43 469 € | 52 146 € | 29 866 € | 33 964 € | 26 209 € | 11 850 € |
| sh raha | 16 195 € | 24 541 € | 16 461 € | 19 189 € | 14 872 € | 8843 € |
| Omakapital | 2736 € | 31 474 € | 22 341 € | 31 794 € | 20 881 € | 8756 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 48 353 € | 40 443 € | 28 622 € | 33 037 € | 33 585 € | 10 751 € |
| Pikaajalised kohustised | 59 395 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 13 | 10 | 8 | 7 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,5 % | 43,8 % | 43,8 % | 49,0 % | 38,3 % | 44,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,2 % | 7,4 % | 5,4 % | 7,7 % | 4,7 % | 7,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.