Marbeca OÜ
- Registrikood14702852
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20252400 €
- KMKR numberEE102151268
Üldandmed
- Ärinimi
- Marbeca OÜ
- Registrikood
- 14702852
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.04.2019
- KMKR number
- EE102151268
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, A. H. Tammsaare tee 113
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 2400 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 1000 € → 2400 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725180830
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 2400 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 2400 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 1000 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 781 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 6690 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 8741 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 1484 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2400 € | 1000 € | 0,00 € | 781 € | 6690 € | 8741 € | 1484 € |
| Ärikasum enne makse | −22 550 € | −13 152 € | −8642 € | −13 629 € | −16 259 € | 2383 € | 8,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −22 550 € | −13 152 € | −8642 € | −13 629 € | −16 259 € | 2383 € | 8,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 9547 € | 6748 € | 5189 € | 5223 € | 6673 € | 3609 € | 2588 € |
| sh käibevarad | 8319 € | 6319 € | 4760 € | 4794 € | 6244 € | 3367 € | 2346 € |
| sh raha | 107 € | 646 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 9018 € | 6065 € | 3303 € | 4766 € | 3895 € | 3609 € | 2508 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 529 € | 683 € | 1886 € | 457 € | 2778 € | 0,00 € | 80,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,5 % | 89,9 % | 63,7 % | 91,3 % | 58,4 % | 100,0 % | 96,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -939,6 % | -1315,2 % | — | -1745,1 % | -243,0 % | 27,3 % | 0,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.