Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14703171

FRISIDIA OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 2720 €
  • Registrikood14703171
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20192
  • Müügitulu 201995 538 €
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2720 € seisuga 05.09.2026.
  • Sellel aadressil on registreeritud 28 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

28/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 11.04.2019Andmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.04.2019 2019, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
FRISIDIA OÜ
Registrikood
14703171
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.04.2019
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paavli tn 2a

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu95 538 €+13,9
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas 2720 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56101Restoranid jm toitlustuskohadPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €24 tuh €48 tuh €72 tuh €96 tuh €2019: 95 538 €95 538 €2019
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranid jm toitlustuskohad teenis ettevõte 2019. aastal 95 538 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200895 538 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222019: 222019
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20192

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2019
Müügitulu95 538 €
Ärikasum enne makse36 030 €
Aruandeaasta kasum36 030 €
Tööjõukulud13 805 €
Varad kokku43 310 €
sh käibevarad15 310 €
sh raha10 749 €
Omakapital38 530 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €
Lühiajalised kohustised4780 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2
Omakapitali osakaal varadest89,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust37,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2720 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang