Ines Villido OÜ
- Registrikood14704443
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202413 721 €
- KMKR numberEE102818792
Üldandmed
- Ärinimi
- Ines Villido OÜ
- Registrikood
- 14704443
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.04.2019
- KMKR number
- EE102818792
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Aruvalla küla, Taevasmaa tee 19-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 13 721 € | +6,1 |
| Müügitulu muutus | 13 910 € → 13 721 € | -0,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253328210
- Veebileht inesvillido.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90121 | Visuaalkunstiloome | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Visuaalkunstiloome teenis ettevõte 2024. aastal 13 721 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Visuaalkunstiloome EMTAK 2025 | 13 721 € |
| 2023 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 13 160 € |
| 2023 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 750 € |
| 2022 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 4283 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 675 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 500 € |
| 2021 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 3820 € |
| 2020 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 3215 € |
| 2019 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 1693 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 920 € | 14 725 € | 5458 € | 3820 € | 3215 € | 1693 € |
| Ärikasum enne makse | −1094 € | 3977 € | −1161 € | −805 € | 364 € | 16,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −1094 € | 3977 € | −1161 € | −805 € | 364 € | 16,00 € |
| Tööjõukulud | 7903 € | 5012 € | 1531 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 5232 € | 5120 € | 1272 € | 2258 € | 4168 € | 3282 € |
| sh käibevarad | 4962 € | 4490 € | 282 € | 909 € | 2459 € | 3282 € |
| sh raha | 4163 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 3798 € | 4892 € | 915 € | 2026 € | 2881 € | 2516 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1434 € | 228 € | 357 € | 232 € | 1287 € | 766 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,6 % | 95,5 % | 71,9 % | 89,7 % | 69,1 % | 76,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -7,9 % | 27,0 % | -21,3 % | -21,1 % | 11,3 % | 0,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.