Creative Startup Academy OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14704905
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202557 017 €
- KMKR numberEE102311231
Üldandmed
- Ärinimi
- Creative Startup Academy OÜ
- Registrikood
- 14704905
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.04.2019
- KMKR number
- EE102311231
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 57 017 € | +11,8 |
| Müügitulu muutus | 24 265 € → 57 017 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +447426879203
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 57 017 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 57 017 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 24 265 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 35 634 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 37 458 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 35 720 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 4609 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 8712 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 57 017 € | 24 265 € | 35 634 € | 37 458 € | 35 720 € | 4609 € | 8712 € |
| Ärikasum enne makse | 16 228 € | −9037 € | −11 459 € | 8843 € | 18 392 € | −1580 € | 1499 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 228 € | −9037 € | −11 459 € | 8843 € | 18 392 € | −1580 € | 1499 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 25 311 € | 9075 € | 18 250 € | 30 897 € | 20 864 € | 2775 € | 4349 € |
| sh käibevarad | 24 506 € | 8000 € | 17 157 € | 29 669 € | 20 864 € | 2775 € | 4349 € |
| sh raha | 23 035 € | — | 16 321 € | — | 20 457 € | — | — |
| Omakapital | 25 303 € | 9075 € | 18 189 € | 29 647 € | 20 804 € | 2419 € | 3999 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 8,00 € | 0,00 € | 61,00 € | 1250 € | 60,00 € | 356 € | 350 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 99,7 % | 96,0 % | 99,7 % | 87,2 % | 92,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,5 % | -37,2 % | -32,2 % | 23,6 % | 51,5 % | -34,3 % | 17,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.