APgroup OÜ
- Registrikood14706413
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025152 €
Üldandmed
- Ärinimi
- APgroup OÜ
- Registrikood
- 14706413
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.04.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Olgina alevik, Narva mnt 5-14
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
23/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 152 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 5858 € → 152 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33171 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 152 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 152 € |
| 2024 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 5858 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 14 927 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 16 312 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 9293 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 11 432 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 9069 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 152 € | 5858 € | 14 927 € | 16 312 € | 9293 € | 11 432 € | 9069 € |
| Ärikasum enne makse | −6175 € | −16 207 € | −646 € | 690 € | −2185 € | 2602 € | −47,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −6175 € | −16 207 € | −646 € | 690 € | −2185 € | 2602 € | −47,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 964 € | 3880 € | 0,00 € | 559 € | 0,00 € | 2230 € |
| Varad kokku | 1310 € | 5912 € | 13 054 € | 1115 € | 1852 € | 3156 € | 405 € |
| sh käibevarad | 140 € | 62,00 € | 2524 € | 1115 € | 1852 € | 3156 € | 405 € |
| sh raha | 125 € | 62,00 € | 16,00 € | — | — | — | 398 € |
| Omakapital | −21 988 € | −15 813 € | 394 € | 1059 € | 369 € | 2555 € | −47,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 23 298 € | 21 725 € | 12 660 € | 56,00 € | 1483 € | 601 € | 452 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | -1678,5 % | -267,5 % | 3,0 % | 95,0 % | 19,9 % | 81,0 % | -11,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -4062,5 % | -276,7 % | -4,3 % | 4,2 % | -23,5 % | 22,8 % | -0,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.