Capchain Capital OÜ
- Registrikood14707016
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202510 755 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Capchain Capital OÜ
- Registrikood
- 14707016
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.04.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Valga maakond, Tõrva vald, Tõrva linn, Välja tn 24b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 10 755 € | +5,1 |
| Müügitulu muutus | 9685 € → 10 755 € | +3,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37251940066
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 10 755 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 10 755 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 9685 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 31,00 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 515 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 1551 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 755 € | 9685 € | 0,00 € | 0,00 € | 31,00 € | 515 € | 1551 € |
| Ärikasum enne makse | −5209 € | −6080 € | 20 254 € | −6995 € | 21 200 € | −1011 € | 559 € |
| Aruandeaasta kasum | −5209 € | −6080 € | 20 254 € | −6995 € | 21 200 € | −1011 € | 559 € |
| Tööjõukulud | 10 978 € | 9439 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 32 687 € | 37 770 € | 42 951 € | 22 697 € | 48 867 € | 2,00 € | 559 € |
| sh käibevarad | 32 687 € | 37 770 € | 42 951 € | 22 697 € | 48 867 € | 2,00 € | 559 € |
| sh raha | 20 530 € | 25 132 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 22 718 € | 27 927 € | 34 007 € | 13 753 € | 20 748 € | −452 € | 559 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 9969 € | 9843 € | 8944 € | 8944 € | 28 119 € | 454 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,5 % | 73,9 % | 79,2 % | 60,6 % | 42,5 % | -22600,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -48,4 % | -62,8 % | — | — | 68387,1 % | -196,3 % | 36,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.