Registrikaart · Äriregistri kanne 14707944
SELF MASTERY OÜ
- Registrikood14707944
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2024673 103 €
- KMKR numberEE102160369
- Sellel aadressil on registreeritud 882 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SELF MASTERY OÜ
- Registrikood
- 14707944
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.04.2019
- KMKR number
- EE102160369
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vesivärava tn 50-201
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 673 103 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 752 022 € → 673 103 € | -3,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+33695695564
- Mobiil+37258143662
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63921 | Muu infoalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu infoalane tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 673 103 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 673 103 € |
| 2023 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 752 022 € |
| 2022 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 736 814 € |
| 2021 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 456 250 € |
| 2020 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 404 052 € |
| 2019 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 110 847 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 673 103 € | 752 022 € | 736 814 € | 456 250 € | 404 052 € | 110 847 € |
| Ärikasum enne makse | 1 017 286 € | 604 551 € | 322 518 € | 245 754 € | 218 385 € | 15 517 € |
| Aruandeaasta kasum | 980 674 € | 594 551 € | 310 484 € | 243 687 € | 213 721 € | 15 517 € |
| Tööjõukulud | 28 382 € | 25 955 € | 24 428 € | 23 411 € | 12 554 € | 8312 € |
| Varad kokku | 2 089 796 € | 1 267 362 € | 713 002 € | 457 673 € | 220 220 € | 26 325 € |
| sh käibevarad | 2 089 441 € | 1 266 067 € | 710 766 € | 456 536 € | 218 787 € | 26 325 € |
| sh raha | 82 013 € | 276 432 € | 368 392 € | 288 106 € | 176 163 € | 25 987 € |
| Omakapital | 2 087 089 € | 1 258 915 € | 704 364 € | 450 604 € | 217 352 € | 24 781 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2707 € | 8447 € | 8638 € | 7069 € | 2868 € | 1544 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,3 % | 98,8 % | 98,5 % | 98,7 % | 94,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 145,7 % | 79,1 % | 42,1 % | 53,4 % | 52,9 % | 14,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.