Itilo OÜ
- Registrikood14714909
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202525 507 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Itilo OÜ
- Registrikood
- 14714909
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.04.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Trummi tn 30d
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
49/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 25 507 € | +8,6 |
| Müügitulu muutus | 24 140 € → 25 507 € | +1,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 25 507 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 25 507 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 24 140 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 20 262 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 25 567 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 22 424 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 13 883 € |
| 2020 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 5010 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 15 629 € |
| 2019 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 4554 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 507 € | 24 140 € | 20 262 € | 25 567 € | 22 424 € | 18 893 € | 20 183 € |
| Ärikasum enne makse | 5755 € | 6210 € | −4216 € | 4796 € | 1966 € | 5571 € | 5669 € |
| Aruandeaasta kasum | 5755 € | 6210 € | −4216 € | 4796 € | 1966 € | 5571 € | 5669 € |
| Tööjõukulud | 10 792 € | 11 576 € | 12 023 € | 10 899 € | 10 457 € | 9097 € | 7290 € |
| Varad kokku | 17 637 € | 11 612 € | 12 793 € | 19 006 € | 13 791 € | 11 439 € | 9301 € |
| sh käibevarad | 15 054 € | 8028 € | 8210 € | 19 006 € | 13 791 € | 11 439 € | 9301 € |
| sh raha | 15 054 € | 8028 € | — | — | — | 9439 € | 2669 € |
| Omakapital | 15 757 € | 10 002 € | 11 286 € | 16 752 € | 11 956 € | 9990 € | 8169 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1880 € | 1610 € | 1507 € | 2254 € | 1835 € | 1449 € | 1132 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,3 % | 86,1 % | 88,2 % | 88,1 % | 86,7 % | 87,3 % | 87,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 22,6 % | 25,7 % | -20,8 % | 18,8 % | 8,8 % | 29,5 % | 28,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.