Registrikaart · Äriregistri kanne 14718089
Beckhoff Automation OÜ
- Registrikood14718089
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 20252 258 771 €
- KMKR numberEE102171552
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Beckhoff Automation OÜ
- Registrikood
- 14718089
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.05.2019
- KMKR number
- EE102171552
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 8
- Aadress kehtib alates
- 06.05.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| BA Atlas GmbH | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ville Oskari Hopponen | Juhatuse liige | 18.09.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Hans Beckhoff | kaudne osalus | 11.05.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 2 258 771 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 104 699 € → 2 258 771 € | +2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46643 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 2 258 771 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük EMTAK 2025 | 2 258 771 € |
| 2024 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük EMTAK 2025 | 2 104 699 € |
| 2023 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 3 117 903 € |
| 2022 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 3 542 961 € |
| 2021 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 2 950 799 € |
| 2020 | Muude elektriseadmete tootmine EMTAK 2008 | 1 637 641 € |
| 2019 | Muude elektriseadmete tootmine EMTAK 2008 | 502 982 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 520 719 € ehk 23 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 738 052 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 520 719 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 258 771 € | 2 104 699 € | 3 117 903 € | 3 542 961 € | 2 950 799 € | 1 637 641 € | 502 982 € |
| Ärikasum | 192 798 € | 151 447 € | 275 245 € | 60 789 € | 86 087 € | 190 409 € | 448 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 208 216 € | 168 093 € | 281 683 € | 60 845 € | 86 150 € | 190 355 € | 410 € |
| Aruandeaasta kasum | 208 216 € | 168 093 € | 281 683 € | 60 845 € | 86 150 € | 190 355 € | 410 € |
| Tööjõukulud | 370 092 € | 360 029 € | 370 826 € | 360 893 € | 273 624 € | 211 680 € | 118 190 € |
| Põhivarade kulum | 11 270 € | 12 062 € | 12 134 € | 10 026 € | 4353 € | 1120 € | 72,00 € |
| Varad kokku | 1 434 221 € | 1 276 584 € | 1 166 384 € | 1 548 002 € | 1 290 990 € | 617 415 € | 298 461 € |
| sh käibevarad | 1 424 588 € | 1 255 681 € | 1 133 419 € | 1 502 903 € | 1 261 189 € | 608 507 € | 294 211 € |
| sh põhivarad | 9633 € | 20 903 € | 32 965 € | 45 099 € | 29 801 € | 8908 € | 4250 € |
| sh raha | 1 202 951 € | 639 864 € | 1 011 756 € | 740 398 € | 981 913 € | 315 062 € | 194 156 € |
| Omakapital | 998 252 € | 790 036 € | 621 943 € | 340 260 € | 279 415 € | 193 265 € | 2910 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 787 536 € | 619 443 € | 337 760 € | 276 915 € | 190 765 € | 410 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 435 969 € | 486 548 € | 544 441 € | 1 207 742 € | 1 011 575 € | 424 150 € | 195 551 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 100 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 204 068 € | 163 509 € | 287 379 € | 70 815 € | 90 440 € | 191 529 € | 520 € |
| Aruanne esitatud | 16.03.2026 | 26.03.2025 | 20.05.2024 | 24.05.2023 | 21.06.2022 | 13.10.2021 | 07.07.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,6 % | 61,9 % | 53,3 % | 22,0 % | 21,6 % | 31,3 % | 1,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,2 % | 8,0 % | 9,0 % | 1,7 % | 2,9 % | 11,6 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.