Registrikaart · Äriregistri kanne 14719025
KiRo Invest OÜ
- Registrikood14719025
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20232136 €
- KMKR numberEE102418215
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KiRo Invest OÜ
- Registrikood
- 14719025
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.05.2019
- KMKR number
- EE102418215
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Saku alevik, Lille tee 8
- Aadress kehtib alates
- 29.04.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kirke Kirsme | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Harri Rodendau | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kirke Kirsme | Juhatuse liige | 07.05.2019 |
| Harri Rodendau | Juhatuse liige | 09.05.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Harri Rodendau | otsene osalus | 08.05.2019 |
| Kirke Kirsme | otsene osalus | 08.05.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 2136 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725659991
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43122 | Maakuivendus- ja maaparandustööd, k.a metsa- ja põllumaade kuivendus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maakuivendus- ja maaparandustööd teenis ettevõte 2023. aastal 2136 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 2008 | 2136 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 2136 € | — | — | — | — |
| Ärikasum | −8233 € | −226 € | 1925 € | −148 € | −691 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −8242 € | −226 € | 1972 € | −148 € | −691 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −8242 € | −226 € | 1972 € | −148 € | −691 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 389 005 € | 291 222 € | 285 628 € | 254 861 € | 253 309 € | 3000 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 6353 € | 1900 € | 11 027 € | 738 € | 1809 € | 1500 € | 1250 € |
| sh põhivarad | 382 652 € | 289 322 € | 274 601 € | 254 123 € | 251 500 € | 1500 € | 1250 € |
| sh raha | 2194 € | 1048 € | 11 027 € | 213 € | 1809 € | 1500 € | 1250 € |
| Omakapital | −4835 € | 3407 € | 3633 € | 1661 € | 1809 € | 2500 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 907 € | 1133 € | −839 € | −691 € | — | — | — |
| Lühiajalised kohustised | 146 € | 1420 € | 600 € | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 393 694 € | 286 395 € | 281 395 € | 253 200 € | 251 500 € | 500 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 05.06.2026 | 25.06.2025 | 08.06.2024 | 02.05.2023 | 27.07.2022 | 06.04.2022 | 12.04.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | −1,2 % | 1,2 % | 1,3 % | 0,7 % | 0,7 % | 83,3 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 92,3 % | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.