Registrikaart · Äriregistri kanne 14719255
OÜ E2B
- Registrikood14719255
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202411 280 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ E2B
- Registrikood
- 14719255
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.05.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Toomiku tee 32
- Aadress kehtib alates
- 14.07.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Erik Kaju | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Erik Kaju | Juhatuse liige | 07.05.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Erik Kaju | otsene osalus | 20.12.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 11 280 € | +5,3 | |
| Müügitulu muutus | 42 862 € → 11 280 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2024. aastal 11 280 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 11 280 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 30 592 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 270 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5138 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 370 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3600 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 3425 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1899 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 493 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2100 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 1950 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 2137 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 280 € | 42 862 € | 5508 € | 9417 € | 4050 € | 2137 € |
| Ärikasum | −1580 € | 315 358 € | −33 164 € | −2053 € | 206 € | 1268 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 296 811 € | 534 962 € | 21 537 € | 1 255 566 € | 6692 € | 1268 € |
| Aruandeaasta kasum | 296 811 € | 534 962 € | 21 537 € | 1 255 566 € | 6692 € | 1268 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 13 188 € | 11 565 € | 10 952 € | 2223 € | 542 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2 152 570 € | 1 958 949 € | 1 598 024 € | 1 681 270 € | 220 899 € | 1268 € |
| sh käibevarad | 1 187 373 € | 1 010 291 € | 406 139 € | 313 753 € | 198 941 € | 1268 € |
| sh põhivarad | 965 197 € | 948 658 € | 1 191 885 € | 1 367 517 € | 21 958 € | — |
| sh raha | 515 750 € | 455 718 € | 287 488 € | 180 955 € | — | — |
| Omakapital | 2 116 837 € | 1 820 025 € | 1 285 063 € | 1 263 526 € | 7960 € | 1268 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 820 026 € | 1 285 063 € | 1 263 526 € | 7960 € | 1268 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 273 € | 262 € | 136 807 € | 221 809 € | 212 939 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 35 460 € | 138 662 € | 176 154 € | 195 935 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 11 608 € | 326 923 € | −22 212 € | 170 € | 748 € | 1268 € |
| Aruanne esitatud | 06.10.2025 | 19.09.2024 | 01.07.2023 | 19.09.2022 | 22.09.2021 | 07.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 92,9 % | 80,4 % | 75,2 % | 3,6 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2631,3 % | 1248,1 % | 391,0 % | 13 333,0 % | 165,2 % | 59,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.