Registrikaart · Äriregistri kanne 14723251
Federation Investments OÜ
- Registrikood14723251
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20220
- Müügitulu 2021412 257 €
- KMKR numberEE102158481
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Federation Investments OÜ
- Registrikood
- 14723251
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.05.2019
- KMKR number
- EE102158481
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 412 257 € | +19,7 | |
| Müügitulu muutus | 26 269 € → 412 257 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtfederation-investments.eu
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47911 | Jaemüük posti või Interneti teel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2021. aastal 412 257 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 412 257 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 26 269 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 15 682 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 412 257 € | 26 269 € | 15 682 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | 1231 € | 4623 € | 10 017 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 1231 € | 4623 € | 10 017 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 274 135 € | 274 135 € | 60 919 € | 16 909 € |
| sh käibevarad | 274 135 € | 274 135 € | 60 919 € | 16 909 € |
| Omakapital | 18 370 € | 18 370 € | 17 140 € | 12 517 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 255 765 € | 255 765 € | 43 779 € | 4392 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,7 % | 6,7 % | 28,1 % | 74,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 0,3 % | 17,6 % | 63,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.