Registrikaart · Äriregistri kanne 14723268
AVIATION COMMAND CENTER OÜ
- Registrikood14723268
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251166 €
- KMKR numberEE102159260
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AVIATION COMMAND CENTER OÜ
- Registrikood
- 14723268
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.05.2019
- KMKR number
- EE102159260
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Lahepea tn 7-126
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 1166 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 1166 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 51101 | Sõitjate õhutransport | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sõitjate õhutransport teenis ettevõte 2025. aastal 1166 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sõitjate õhutransport EMTAK 2025 | 1166 € |
| 2024 | Sõitjate õhutransport EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Sõitjate õhutransport EMTAK 2008 | 1 049 142 € |
| 2022 | Sõitjate õhutransport EMTAK 2008 | 338 307 € |
| 2021 | Sõitjate õhutransport EMTAK 2008 | 63 371 € |
| 2020 | Sõitjate õhutransport EMTAK 2008 | 129 424 € |
| 2019 | Sõitjate õhutransport EMTAK 2008 | 5025 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1166 € | 0,00 € | 1 049 142 € | 338 307 € | 63 371 € | 129 424 € | 5025 € |
| Ärikasum enne makse | −226 845 € | −110 982 € | 903 671 € | 307 206 € | 13 969 € | 85 571 € | 3127 € |
| Aruandeaasta kasum | −226 845 € | −110 982 € | 903 671 € | 307 206 € | 13 969 € | 85 571 € | 3127 € |
| Tööjõukulud | 14 226 € | 13 166 € | 11 641 € | 10 501 € | 9377 € | 8799 € | 2890 € |
| Varad kokku | 977 191 € | 1 352 603 € | 1 482 119 € | 862 044 € | 205 943 € | 180 154 € | 76 761 € |
| sh käibevarad | 651 468 € | 981 688 € | 1 076 012 € | 630 931 € | 147 528 € | 113 891 € | 5192 € |
| sh raha | 48 861 € | 225 876 € | 235 738 € | 244 390 € | 142 040 € | 111 810 € | 5025 € |
| Omakapital | 975 717 € | 1 202 562 € | 1 313 544 € | 409 873 € | 102 667 € | 88 698 € | 3127 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1474 € | 150 041 € | 168 575 € | 452 171 € | 103 276 € | 91 456 € | 73 634 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 88,9 % | 88,6 % | 47,5 % | 49,9 % | 49,2 % | 4,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −19 455,0 % | — | 86,1 % | 90,8 % | 22,0 % | 66,1 % | 62,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.