Registrikaart · Äriregistri kanne 14725089
Makebecool OÜ
- Registrikood14725089
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025133 350 €
- KMKR numberEE102171028
- Sellel aadressil on registreeritud 268 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Makebecool OÜ
- Registrikood
- 14725089
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.05.2019
- KMKR number
- EE102171028
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kaupmehe tn 7-120
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 133 350 € | +15,2 | |
| Müügitulu muutus | 201 791 € → 133 350 € | -10,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 133 350 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 133 350 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 201 791 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 385 780 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 367 080 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 102 743 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 19 822 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 595 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 133 350 € | 201 791 € | 385 780 € | 367 080 € | 102 743 € | 19 822 € | 595 € |
| Ärikasum enne makse | −27 541 € | 23 260 € | −51 520 € | 30 340 € | 3871 € | −2554 € | −9819 € |
| Aruandeaasta kasum | −27 541 € | 23 260 € | −51 520 € | 30 340 € | 3871 € | −2554 € | −9819 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 24 374 € | 50 132 € | 10 491 € | 40 346 € | 32 054 € | 2632 € | 595 € |
| sh käibevarad | 24 374 € | 50 132 € | 10 491 € | 40 346 € | 32 054 € | 2632 € | 595 € |
| sh raha | 21 325 € | 47 780 € | 8648 € | 39 195 € | 31 902 € | 2632 € | 595 € |
| Omakapital | −33 987 € | −6422 € | −29 683 € | 21 837 € | −8502 € | −12 373 € | −9819 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 58 361 € | 56 554 € | 40 174 € | 18 509 € | 40 556 € | 15 005 € | 10 414 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -139,4 % | -12,8 % | -282,9 % | 54,1 % | -26,5 % | -470,1 % | -1650,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -20,7 % | 11,5 % | -13,4 % | 8,3 % | 3,8 % | -12,9 % | -1650,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.