Hulda OÜ
- Registrikood14725391
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20258490 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Hulda OÜ
- Registrikood
- 14725391
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.05.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 67-11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
36/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 8490 € | +4,2 |
| Müügitulu muutus | 10 591 € → 8490 € | -6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255514122
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 9039 | Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 8490 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused EMTAK 2025 | 8490 € |
| 2024 | Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised EMTAK 2025 | 10 591 € |
| 2023 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 16 588 € |
| 2022 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 1900 € |
| 2021 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 10 512 € |
| 2020 | Muu toitlustamine EMTAK 2008 | 11 689 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8490 € | 10 591 € | 16 588 € | 1900 € | 10 512 € | 11 689 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 4697 € | 2161 € | 12 437 € | 510 € | 10 071 € | −10 191 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 4697 € | 2161 € | 12 437 € | 510 € | 10 071 € | −10 191 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 13 035 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 22 185 € | 20 274 € | 18 938 € | 9000 € | 8457 € | 3148 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 22 185 € | 20 274 € | 18 938 € | 9000 € | 8457 € | 3148 € | 2500 € |
| sh raha | 21 897 € | 20 274 € | 18 938 € | 6476 € | — | 624 € | — |
| Omakapital | 22 185 € | 17 488 € | 15 327 € | 2890 € | 2422 € | −7691 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 2786 € | 3611 € | 6110 € | 6035 € | 10 839 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 86,3 % | 80,9 % | 32,1 % | 28,6 % | -244,3 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 55,3 % | 20,4 % | 75,0 % | 26,8 % | 95,8 % | -87,2 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.