Coifield Venture Capital OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 175 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14727220
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20258255 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Coifield Venture Capital OÜ
- Registrikood
- 14727220
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.05.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
42/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 8255 € | +4,1 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 8255 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 8255 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8255 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 39 261 € | 3500 € | 9500 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 39 261 € | 3500 € | 9500 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 402 253 € | 320 992 € | 120 992 € | 111 492 € | 82 492 € | 29 500 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 336 761 € | 255 500 € | 55 500 € | 5500 € | 5500 € | 29 500 € | 2500 € |
| sh raha | 3500 € | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € | 29 500 € | 2500 € |
| Omakapital | 59 761 € | 20 500 € | 17 000 € | 7500 € | 7500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 7500 € | 7500 € | 7500 € | 7500 € | 7500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 342 492 € | 300 492 € | 103 992 € | 103 992 € | 74 992 € | 27 000 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,9 % | 6,4 % | 14,1 % | 6,7 % | 9,1 % | 8,5 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 475,6 % | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.