Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14728082

MNZ OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14728082
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202514 158 €

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 22.05.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 22.05.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MNZ OÜ
Registrikood
14728082
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
22.05.2019
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 13-44

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu14 158 €+6,2
Müügitulu muutus10 898 € → 14 158 €+9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96211Juuksuriteenindus ja habemeajaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6149 €12 tuh €18 tuh €25 tuh €2019: 1946 €20192020: 6747 €20202021: 24 595 €24 595 €20212022: 11 065 €20222023: 10 940 €20232024: 10 898 €20242025: 14 158 €14 158 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 14 158 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 202514 158 €
2024Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 202510 898 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200810 940 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200811 065 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200824 595 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20086747 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20081946 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112019: 020192020: 020202021: 1120212022: 120222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20221
20211
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu14 158 €10 898 €10 940 €11 065 €24 595 €6747 €1946 €
Ärikasum enne makse3304 €370 €221 €−258 €47,00 €−288 €542 €
Aruandeaasta kasum3304 €370 €221 €−258 €47,00 €−288 €542 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €5700 €9377 €0,00 €0,00 €
Varad kokku4172 €3092 €2722 €2742 €4083 €2754 €3042 €
sh käibevarad4172 €3092 €2369 €1889 €2731 €859 €689 €
sh raha1955 €1587 €
Omakapital4172 €3092 €2722 €2501 €2759 €2754 €3042 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €241 €1324 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0001100
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %91,2 %67,6 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust23,3 %3,4 %2,0 %-2,3 %0,2 %-4,3 %27,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang