Registrikaart · Äriregistri kanne 14731078
RCB Investments OÜ
- Registrikood14731078
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025697 388 €
- KMKR numberEE102352410
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RCB Investments OÜ
- Registrikood
- 14731078
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.05.2019
- KMKR number
- EE102352410
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Laulasmaa küla, Nõlvaku tee 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 697 388 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 907 041 € → 697 388 € | -6,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725526486
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25991 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata metalltoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 697 388 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 697 388 € |
| 2024 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 907 041 € |
| 2023 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 685 078 € |
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 1 292 812 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 683 741 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 5202 € |
| 2019 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 697 388 € | 907 041 € | 685 078 € | 1 292 812 € | 683 741 € | 5202 € | — |
| Ärikasum enne makse | 137 760 € | 155 230 € | 190 292 € | 92 612 € | 62 807 € | 2182 € | −2070 € |
| Aruandeaasta kasum | 137 760 € | 56 847 € | 180 292 € | 92 612 € | 62 807 € | 2182 € | −2070 € |
| Tööjõukulud | 163 533 € | 319 686 € | 366 130 € | 322 291 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 536 630 € | 522 955 € | 502 246 € | 286 625 € | 202 471 € | 151 815 € | 147 514 € |
| sh käibevarad | 289 742 € | 199 058 € | 257 736 € | 272 343 € | 55 753 € | 5097 € | 796 € |
| sh raha | 103 877 € | 3315 € | 84 973 € | 229 235 € | 523 € | — | — |
| Omakapital | 143 509 € | 116 686 € | 208 323 € | 118 031 € | 65 419 € | 2612 € | 430 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 319 379 € | 317 864 € | 293 923 € | 168 594 € | 77 325 € | 81 329 € | 71 347 € |
| Pikaajalised kohustised | 73 742 € | 88 405 € | 0,00 € | 0,00 € | 59 727 € | 67 874 € | 75 737 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 7 | 9 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,7 % | 22,3 % | 41,5 % | 41,2 % | 32,3 % | 1,7 % | 0,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 19,8 % | 6,3 % | 26,3 % | 7,2 % | 9,2 % | 41,9 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.