Turundusinfo

FingerFood OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 20 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood14731641
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202419 897 €

Üldandmed

Ärinimi
FingerFood OÜ
Registrikood
14731641
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.05.2019
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Saku tn 13a

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

43/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu19 897 €+7,6
Müügitulu muutus21 244 € → 19 897 €-1,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
56221Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 13 275 €2020: 12 836 €2021: 11 904 €2022: 19 005 €2023: 21 244 €21 244 €2024: 19 897 €19 897 €201920202021202220232024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine teenis ettevõte 2024. aastal 19 897 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine EMTAK 202519 897 €
2023Muu toitlustamine EMTAK 200821 244 €
2022Muu toitlustamine EMTAK 200819 005 €
2021Muu toitlustamine EMTAK 200811 904 €
2020Muu toitlustamine EMTAK 200812 836 €
2019Muu toitlustamine EMTAK 200813 275 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2019: 002020: 02021: 02022: 02023: 02024: 00201920202021202220232024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu19 897 €21 244 €19 005 €11 904 €12 836 €13 275 €
Ärikasum enne makse3303 €196 €−364 €3,00 €−1345 €241 €
Aruandeaasta kasum3303 €196 €−364 €3,00 €−1345 €241 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €825 €
Varad kokku4103 €3887 €5529 €3950 €5800 €25 241 €
sh käibevarad4103 €3887 €5529 €3950 €5800 €25 241 €
sh raha4103 €
Omakapital3312 €10,00 €4534 €178 €2675 €25 241 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised791 €3877 €995 €3772 €3125 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Omakapitali osakaal varadest80,7 %0,3 %82,0 %4,5 %46,1 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust16,6 %0,9 %-1,9 %0,0 %-10,5 %1,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang